EMI RFI Filter AC 250V 10A CW1D-10A-T Suppressor Power Line Noise Filter
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
01
quantity
Product details
Category
Electromagnetic Interference FiltersIEC Socket EMI FilterSocket Type : IEC-320 C14 Male SocketRated Voltage : AC 115V-250V, 50/60HzRated Current : 10AMounting Hole Diameter : 4mm / 0.157"Specification:Overall Size(Approx.) : 56 x 50 x 23mm / 2.2" x 2.0" x 0.9"(L*W*T)Input: LineOutput: LoadMaterial : Metal, Plastic
  • Electromagnetic Interference Filters